Türkiye'nin her yerine ve Avrupa ülkelerine teslimat imkanı !

Hakkımızda

Nmuud Mağazacılık A.Ş.

Nmuud Home, 6 yılı aşkın süredir İstanbul'un Eyüpsultan İlçesi, Defterdar Mahallesinde bulunan Modesa Mobilyacılar sitesinde faaliyet göstermektedir. Firmamız İlerleyen yıllar ve büyük bir başarı öyküsü ile bugün Türkiye'nin en önemli mobilya mağazalarından biri olmayı başardı. Her zaman ön planda tuttuğumuz kalite, güven esaslı çalışmalarımız ve mutlak olarak öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde geniş kitlelere ulaşarak, öncü firmalar arasında yer almayı başardık. Sektörün en deneyimli ve öncü firmalarından biri olarak, tüm ürünlerimizde kalite, modern anlayış, fonksiyonel kullanım ve modayı bir araya getirerek müşterilerimize sunmayı bir ilke olarak benimsedik. 

Mobilya sektöründe yaklaşık 20 yıl gibi bir deneyime sahip olan Nmuud Home, İstanbul’da bulunan en merkezi ve seçkin mobilyacıların bulunduğu Modesa Mobilya çarşısında bulunan 2 mağazası ile mobilya ve ev dekorasyon konusunda hizmet veren lider markalardan biridir. Nmuud Home olarak her zaman yenilikçi bir düşünce ile sektöre yön vererek müşterilerimizin istek ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz.  

Nmuud Home olarak, Bursa'nın İnegöl İlçesinde 20.000 Metrekarelik modern üretim tesislerimizde eğitimli personellerimiz, ileri teknolojiye sahip gelişmiş makine parkuru ile özgün, kaliteli, standardı yüksek, çevreye duyarlı doğal malzemeleri, en güncel ve sağlıklı ortamlarda birleştirerek şık, modern ve kullanışlı mobilyalarımızı kendimiz üretmekteyiz.. Mobilyalarımız, imalatımızda kullanılan panellerde 1.sınıf yonga levhalar, mdf ve ahşap hammaddeler ile, özel 1.sınıf kaplamalar, kaliteli boyalardan, cilalara ve bunları birbirine bağlayan dünya çapında yüksek kaliteli hırdavatlar ve diğer tüm aksesuarlara varıncaya kadarki geniş yelpaze kullanarak üretilmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana her zaman yüksek kalite ve sorunsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Sadece mağazalarımızın bulunduğu şehirlerde değil tüm Türkiye'de ve Avrupa ülkelerindeki müşterilerimize aynı hizmet kalitesini oluşturmak için online mağazamız ile müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimiz bu sayede www.nmuud.com.tr web sayfası üzerinden online alışveriş gerçekleştirebiliyor. Nmuud Home olarak kurulduğumuz günden itibaren her zaman müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak en iyiyi ve en güçlü mobilya markası olmayı hedefliyoruz. Bu mantık ile hareket ederken sayfamız üzerinde sizler için Yatak Odası Takımları, Yemek Odası TakımlarıKoltuk Takımları, Televizyon Üniteleri, Köşe Koltuk Takımları, Düğün Paketleri, Genç Odaları, Giyinme DolaplarıYatak, Baza, Başlık ve Uyku setleri gibi birçok ürün seçeneği sağlıyoruz. Sadece mobilya alanında değil ev dekorasyonu için ihtiyaç duyacağınız aksesuarlar konusunda da Tamamlayıcı Ürün Grupları olan Tablolar, Aynalar, Aydınlatma Ürünleri, Orta Sehpa, Zigon Sehpa ve Yan Sehpalar, Dresuar ve Kitaplık gibi birçok farklı ürün türünü de online alışveriş ile sizlere ulaştırıyoruz.


Firma Bilgilerimiz

Firma Ünvanı Nmuud Mağazacılık A.Ş.
Firma Adresi Defterdar Mah.Tunalıgil Sok. No :37
Vergi Dairesi / Vergi No BAYRAMPAŞA V.D 6311388228
Mersis No 0631138822800001
Telefon Numarası 212 577 27 77
E-posta Adresi info@nmuud.com.tr
Yukarı