Türkiye'nin her yerine ve Avrupa ülkelerine teslimat imkanı !

Point Beyaz Yemek Odası Takımı

YOT4230010898
75.006 TL
83.340 TL
Takım İçeriği
Konsol1 x 22.680 TL
Konsol Aynası1 x 8.100 TL
Masa1 x 18.630 TL
Sandalye4 x 19.116 TL
Bench1 x 6.480 TL
Toplam
83.340 TL 75.006 TL
Konsol
25.200 TL
22.680 TL
25.200 TL
22.680 TL
Konsol Aynası
9.000 TL
8.100 TL
9.000 TL
8.100 TL
Masa
20.700 TL
18.630 TL
20.700 TL
18.630 TL
Sandalye
5.310 TL
4.779 TL
21.240 TL
19.116 TL
Bench
7.200 TL
6.480 TL
7.200 TL
6.480 TL
Orta Sehpa
12.600 TL
11.340 TL
Televizyon Ünitesi Alt Blok
16.650 TL
14.985 TL
Televizyon Ünitesi Raf
6.300 TL
5.670 TL
Dolap
7.200 TL
6.480 TL
Kutu
6.300 TL
5.670 TL
Toplam
75.006 TL83.340 TL

Ürün Özellikleri

Point (Beyaz) Yemek Odası Takımı

Takım içerisindeki modüller

  1. Masa
  2. 4 adet sandalye
  3. 1 adet bench
  4. Konsol
  5. Konsol Aynası


Orta sehpa fiyata dahil değildir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol2204883
Konsol Aynası90490
Masa20910076
Bench1254548
Orta Sehpa1357740
Televizyon Ünitesi Alt Blok2404840
Televizyon Ünitesi Raf1382530
Dolap3725127
Kutu3725127

Tahmini teslimat süresi: 45 - 50 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 6 Haziran 2024

Ürünlerimizin tüm Türkiye, Avrupa ve Diğer ülkelere teslimatı ve kurulumu yapılmaktadır. Belirli satış rakamı üzerindeki alışverişlerinizde, İstanbul içi ve tüm Türkiye şehir merkezlerine kapı önü teslimat ücretsizdir. İstanbul dışı kurulum hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. (İletişim: 0212 577 27 77)

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

Yukarı